Elif Miray Ertuğrul

12.02.1991 yılında Miraç gecesi dünyaya geldim. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne ve görünen ötesine olan merakım, kendimi ve hayatı anlamlandırma istediğim, mucizelere olan inancım beni ilk önce astrolojiyle tanıştırdı. Kendi doğum haritamı 21 yaşında ilk kez dinlediğimde, astrolojiyi öğrenmek ve anlatmak için çok güçlü bir istek duydum. Hemen ardından 2012 yılında Öner Döşer’den klasik ve modern astroloji tekniklerini, Barış Özkırış ile Astropsikoloji eğitimimi tamamladım.

2014 yılında İstanbul Arel Üniversitesi İnsan Kaynakları yönetiminden mezun olarak, Astroloji ve üniversite hayatımı aynı dönemde tamamladım. 2015 yılında Uluslarası Profesyonel Astrologlar Derneğine üye oldum. 2019’da Sevilay Eriçdem ile Uranyen Astroloji eğitimine başladım ve hala eğitimlerime devam ediyorum. Psikoloji ve bilinçaltı okumalarım sayesinde, ruhsal (karma) ve tasavvufi astrolojiyi kendi kendime geliştirmeye ve tüm bildiklerimi öğrencilerimle paylaşmaya devam ediyorum.

Astrolojiyle birlikte başlayan Tasavvuf yolculuğum, beni ruhsal arayışlara yöneltti. Haritalarda gördüğüm kadersel kilitleri açabilmenin yollarını ararken, 2016’da Theta Healing ile tanıştım ve uzun süre kendi üzerimde çalıştım. 2017’de Şule Söğüt’ten aldığım eğitim ile bireysel seanslar yapmaya, anne karnı şifası ve geçmiş yaşamlar üzerine, kendi bilinçaltı tekniklerimi geliştirmeye başladım. 2021’de Theta Healing eğitmenliğini alarak, herşeyi yaratanın şifasını insanlara öğretmeye ve öğretirken aşkla dolmaya devam ediyorum.

2018’de Kozmik enerji ile tanıştım ve 2020’de eğitimini aldım. Bitkilerle şifa, Ayurveda, rahim bilgeliği, şamanik okumalar, eril – dişil eğitimlerim dışında, Sufizm yolculuğum, dönüş atölyeleri ve semaya açılma denemeleri ile devam etmektedir. Kadınlarla ve rahim bilgeliğiyle ilgili atölyelerimin yanı sıra, müzik ve dansla şifa çalışmalarıma, astroloji ve theta healing eğitimleri vermeye devam ediyorum. Gezegensel etkilerin insan ruhunda ve bedeninde yarattığı psikolojik etkileri ve hastalıkları incelemekten keyif alıyor, bu rahatsızlıkları doğanın ve bitkilerin gücüyle iyileştirmek konusunda kişisel analizlerimi biriktirmeye devam ediyorum. Hayvanlardan, bitkilerden çok hoşlanıyor, sanatın her dalıyla aşk yaşıyorum.

Bu yolculuktaki en büyük hedefim, insanların kendi mutlu dünyalarını oluşturabilmelerine aracılık etmek ve hizmet bilincini aynı aşkla yaşamaya devam edebilmek… Herşeyin geçici olduğu bu dünyada, gerçek değerleri görmeye açık olan gözlerin kalplerine akmak niyetiyle…

Aşk ile…