Theta Healing Terapisi

Travmaların yarattığı olumsuz düşünce ve hisleri onararak bedensel ve ruhsal sağlığa kavuşmanızı sağlayan bilinçaltı terapisi, seçtiğiniz konuyla ilgili iyileşme sağlamaktadır. Çocukluk travmaları, sağlık sorunları, eril-dişil dengesizliği, bolluk ve bereketle ilgili blokajlar başta olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz her konuda şifalanmak mümkündür.


Astroloji ve Kozmik Enerji Terapisi

Çakra dengesi, enerji ve aura temizliği, frekans yükselmesi sağlayan kozmik kanallar ile bedensel, zihinsel ve ruhsal iyileşme yaşarken… Astroloji haritası analizi ile yaşam yolunuzu kolaylaştıracak bilgileri, günlük hayatta daha kolay şekilde uygulama şansı sağlarsınız.


Kozmik Enerji Terapis

Güçlü bir ruhsal şifa sağlayarak, bedensel ve zihinsel arınmayı destekleyen Kozmik Enerji, bedenimizdeki hasta organların, ruhsal bilinçte ihtiyaç duyduğu şifa konularını ele alır. Bedendeki negatif ve korkulu duyguları pozitife dönüştürerek, kişinin daha güçlü bir auraya ve daha yüksek bir algı bilincine erişmesine vesile olur. Kozmik seanslara düzenli devam etmek kişide tam bir iyileşme sağlar. 


Astroloji ve Theta Healing Terapisi

İki ayrı çalışma hizmeti sunan bu danışmanlık, doğum harita analizi ile yaşamınızda iyileşmesi gereken konuların tespitini sağlarken…  Hayatınızda tekrar eden karmik döngüleri kırmanıza, ruhsal iyileşme yaşayarak, rahatça akmasını istediğiniz yaşam alanlarında rahatlamaya ve farkındalığa yol açar. 


Çocuk Astrolojisi

3 – 21 yaş aralığındaki çocuklar için uygundur. Çocuklarınızın karakterini ve potansiyelini keşfederek, onu doğru yönlendirebilmenizi amaçlamaktadır. İki oturumda gerçekleşen danışmanlığımız, çocuğunuzla birebir görüşme ve ebeveynlerle özel görüşme içermektedir


İlişki Astrolojisi

İlişki uyumunuzu, karmik bağlantılarınızı, ilişkinizin potansiyelleri ve geleceğ hakkında bilgi veren bu danışmanlık, partnerinizin ve sizin bireysel haritalarınızı ayrı ayrı inceleyerek, detaylı bir yorum ve öngörü içeriği sunmaktadır. 


Yıllık Astroloji Danışmanlığı

Yıl içerisinde yaşayacağınız önemli tarihler ve zamanlar hakkında bilgi veren, girişimlerinizi doğru zamanda yapmanıza yardımcı olan, sorularınızı cevaplayan içeriklerden oluşur.


Aylık Astroloji Danışmanlığı

Yaşadığınız önemli olaylarla ilgili bilgi veren, aylık gündeminizi doğru planlamanıza yardım eden öngörüler içermektedir.


Genel Astroloji Danışmanlığı

Yaşam yolunuza rehberlik eden doğum haritası analizi ve gelecek öngörülerinden oluşur. Yetenekleriniz, ilişkileriniz, iş hayatınız, karmik yolculuğunuz hakkında önemli bilgiler ve tavsiyeler verir.